Kim Jesteśmy?

Jesteśmy nowoczesną firmą zajmującą się wytwarzaniem i rozwojem nowoczesnych rozwiązań informatycznych dla biznesu.

Specjalizujemy się w tworzeniu wydajnych aplikacji opartych o przeglądarkę internetową, aplikacji mobilnych - uruchamianych na urządzeniach typu smartfon oraz tabletach.

więcej

Czym się zajmujemy

Tworzymy dedykowane oprogramowanie dla Naszych klientów.
W tym. m.in.:

Zaawansowane aplikacje internetowe

Aplikacje charakteryzują się niskim kosztem wdrożenia, wysoką skalowalnością oraz bezpieczeństwem. Wszystkie dane trzymane są bezpośrednio na serwerze, a nie na komputerze użytkownika.

Innowacyjne aplikacje mobilne

Warto skorzystać z możliwości jakie niosą urządzenia mobilne, wiele procesów w twojej firmie może być obsługiwanych bezpośrednio w smartfonie lub tablecie z dowolnego miejsca.

Systemy raportowe, Kokpity managerskie

Wszystkie informacje dotyczącej Twojej firmy na wyciągnięcie ręki. Dzięki wykorzystaniu przeglądarki internetowej w każdym momencie możesz przeanalizować informację dotyczącej Twojej firmy.

Platformy e-commerce

Do budowy sklepów internetowych wykorzystujemy dopracowany framework Prestashop. Dzięki czemu w niedługim czasie otrzymujesz w pełni działającą platformę e-commerce z możliwością jej łatwej rozbudowy o nowe funkcje.

Systemy B2B (Business to Business)

Systemy B2B pozwalające stworzyć sieć pomiędzy hurtownikami, producentami, dostawcami współpracującymi pomiędzy sobą. Nasze rozwiązania pozwalają w szybki sposób składać zamówienia, sprawdzać aktualny stan magazynowy danych produktów, a także w łątwy sposób dokonać zakupu produktów.